5-dodávaný sortiment

   Nerezové hutní materiály

   V této sekci najdete kompletní sortiment nerezových hutních materiálů. Jsou zde podrobně zobrazeny druhy, jakosti a rozměrové řady nerez  trubek, jeklů, tyčí, plechů, výpalků z plechu, perforovaných materiálů, drátu, řetězů a lan, které můžete ihned zakoupit na našem skladu nebo Vám je zajistíme během několika dnů z našich  servisních center v zahraničí nebo přímo od výrobců.

Kompletní sortiment ZDE

   Nerezové potrubní díly a armatury

   Tato sekce obsahuje široký sortiment nerezových potrubních dílů a armatur, jejich jakosti a rozměrové řady. Naleznete zde potrubní díly přivařovací (např.kolena, redukce, klenutá dna), fitinky závitové (např. niple, mufny), příruby, kulové kohouty i šroubení.

Kompletní sortiment ZDE

   Nerezové výrobky a příslušenství


   Nerezové výrobky - nerezový spojovací materiál, nerezové panty,  nerezové nádrže, zakázkové   výrobky  dle výkresů (např. poklopy, vpustě, rámy, držáky)
Příslušenství - přídavné materiály ke svařování (dráty, elektrody), mořící gely , řezné a brusné kotouče, přípravky na úpravu povrchu ( čistící spreje, brusné pasty), lepidla na nerez.

Toto je pouze stručný přehled sortimentu z této sekce

Kompletní sortiment ZDE

   Nerez pro váš dům i zahradu


   Přejete si mít doma nerez? Vše potřebné a vyrobené z nerezové oceli pro použití v domě a na zahradě je zde! Je Vaším přáním mít nerezové zábradlí, nerezový gril, nerezové topeniště? Líbí se Vám nerezové poštovní schránky, nerez kuchyňský dřez nebo nerezový  přístřešek nad vchodové dveře? Pokud ano, nahlédněte prosím do této sekce.

Kompletní sortiment ZDE

 

rolex replica replica watches breitling replica orologi replica rolex datejust replica breitling replica omega replica

TERAPOL spol. s r.o.
Spořická 4949
(areál Povodí Ohře)
430 01 Chomutov

e-mail: info@terapol.cz

souřadnice:
50°27'2.957"N, 13°24'10.305"E

TERAPOL spol. s r.o. Logo www.JMEDIA.cz